0Порівняння товарів
Вас вітає онлайн-магазин брендового дитячого одягу з США від 0-6 рочків
Графік роботи:

ЦІЛОДОБОВО

 

0
Мій кошик

Комплекти, костюми

Кращі костюми та комплекти для маленьких хлопчиків

З перших днів життя малюка усі намагаються оточити його найкращими речами, котрі тільки можна знайти. Хочеться, щоб маленький хлопчик виглядав мило, красиво і навіть по дорослому. Для цього створюють спеціальні комплекти в одному стилі, котрі чудово підійдуть для діток з народження. Таке вбрання чудово дивиться на пам’ятних світлинах і збереже згадку про приємні моменти з крихіткою на все життя.

Багато матусь стараються купити дитячі костюми для хлопчиків ще до їх народження. В пологовому будинку вже знадобляться речі для малюка. При цьому варто врахувати деякі нюанси такого дитячого одягу:

  • Якість. Це перший і найголовніший показник хороших брендових речей з Америки для діток. Для новонароджених використовують лише натуральні тканини рослинного походження, що не викликають алергії та не подразнюють шкіру. Барвники при цьому теж повинні відповідати стандартам виробництва дитячого текстилю.
  • Призначення. Обов’язково треба розмежовувати стильні нарядні комплекти та буденні. Перші використовують для фотосесій чи сімейних свят. Вони виглядають гарно та досить зручні, проте для щоденного використання не підходять. Окремо випускаються спеціальні костюми на хрещення. Вони виготовляються у білому кольорі та покликані створити красивий образ для малюка в цей визначний для нього день.
  • Склад. Дитячі костюми на 1 рік переважно складаються зі штанів чи повзунків та боді чи футболочки. Це оптимальний набір, котрий легко одягається і дозволяє виглядати так по дорослому. Деякі комплекти містять кілька боді на вибір – з коротким рукавом та довгим. Це дозволяє одягнути малюка відповідно до погоди, щоб йому було комфортно. Перші 2 роки дуже зручно використовувати саме боді, а не футболку. В цьому віці дітки ще користуються підгузками, а спеціальний пошив боді дозволяє фіксувати їх. Вони завжди прикривають спину та поперек, що дуже важливо для турботливих матусь.

Вибираючи якісний комплект одягу від американського виробника, Ви можете бути впевнені в його складі та відповідності усім стандартам. Малюки з задоволенням зможуть пізнавати світ, отримувати нові вміння та просто кожного ранку усміхатись матусі в брендових комплектах одягу з США. Пряме постачання товарів дозволяє нашим покупцям отримати фірмові речі без затримок та довгих очікувань. Вибирайте найкращі речі для Вашого малюка, адже його посмішка того варта!

Сортування:
Вгору