0Порівняння товарів
Вас вітає онлайн-магазин брендового дитячого одягу з США від 0-6 рочків
Графік роботи:

ЦІЛОДОБОВО

 

0
Мій кошик

Футболки, майки, туніки

Красиві футболки для крихіток

Вибір гардеробу для маленької дівчинки – це завжди захоплююче заняття для її матусі і татуся. Кожні батьки прагнуть придбати найбільш якісні та стильні речі, які тільки можна знайти. Особливу увагу приділяють модному дизайну та матеріалу. Останній повинен бути якісним, гіпоалергенним та приємним на дотик. Це головні критерії, що дозволяють купити футболки для дівчаток для будь-якої пори року.

Важливі нюанси при виборі футболки для дівчаток

Кожна матуся знає, наскільки часто брудняться футболки і майки та як часто приходиться їх міняти. Часте прання дитячих речей може спричинити втрату кольору, форми та навіть покошлатити футболки новонародженій дівчинці. Щоб цього не сталося, варто підійти до вибору цієї деталі гардеробу з усією відповідальністю.

• Матеріал. Найбільш приємна на дотик і безпечна для тіла дитини є бавовняна тканина. Це натуральний матеріал рослинного походження, котрий не викликає подразнень чи алергічних реакцій. Бавовна чудово поглинає вологу тіла і пропускає повітря. Завдяки цьому, дівчинці не буде спекотно навіть у літні дні. Більшість американських компаній, котрі займаються пошивом дитячого одягу, використовують саме бавовну в своєму виробництві. Вони також контролюють якість фарб, котрими наносяться малюнки на футболки для малюків дівчаток. Вироби легко піддаються очищенню і забруднення зникають вже після першого прання.

• Дизайн. Крихіткам до року фасон та колір одягу вибирають батьки. Уже з 12 місяців можна орієнтуватись на смак і вподобання самої дитини. Так кожна річ в гардеробі буде улюбленою і носитиметься з задоволенням. До 2 років формуються задатки естетичного смаку у крихітки. Одні речі їй подобаються більше, а інші менше. Тож, варто залучати дівчинку до вибору серед великого асортименту футболок від американських виробників.

• Якість. Пошив кожного виробу для дитини повинен враховувати вікові особливості будови тіла, необхідність дитині постійно і безперешкодно рухатись. Футболки закордонних виробників виготовляються в зручному фасоні. Речі добре носяться і залишаються в хорошому стані навіть після того, як дитина виросте.

Широкий асортимент інтернет-магазину Pink Panda дозволить матусям підібрати для своїх донечок яскраві та стильні футболки. Висока якість американської продукції доступна кожній сім’ї завдяки бюджетним цінам. Товари знаходяться уже в Україні, тому не потрібно довго чекати на доставку з-за кордону.

Сортування:
Вгору