0Порівняння товарів
Вас вітає онлайн-магазин брендового дитячого одягу з США від 0-6 рочків
Графік роботи:

ЦІЛОДОБОВО

 

0
Мій кошик

Іграшки та аксесуари

Іграшки, як спосіб пізнати світ

Дитячі іграшки – це необхідні інструменти, котрі допомагають малюкам розвиватися і вчитися новому. Через невеличкі предмети дитина починає розуміти принципи взаємостосунків у сім’ї, будує модель власної поведінки та копіює те, що бачить навколо. Часто саме через гру діти проявляють свої перші переваги, смаки, особливості характеру. Це маленький світ, в якому хлопчику чи дівчинці комфортно, весело та безпечно. Саме тому, купити дитячі іграшки, котрі зацікавлять розвиватися і пізнавати все навколо, малюкам так важливо.

Основні принципи вибору

• Власні переваги. Навіть у 2 роки у дитини формується смак, котрий допомагає відрізняти, які іграшки їй подобаються, а які ні. Хтось віддає перевагу яскравим і великим вантажівкам, а комусь до вподоби мініатюрні моделі – копії реальних автівок. Іграшки машинки можуть подобатись не тільки хлопчикам, а й дівчаткам. Тому, в першу чергу необхідно орієнтуватись на смаки конкретної дитини перш, ніж здійснювати покупку.

• Безпека. Обов’язково треба враховувати безпечність кожного виробу для маленької дівчинки чи хлопчика. Матеріал не повинен вміщувати токсичні речовини та спричиняти алергічні реакції. Варто довіряти перевіреним брендам, котрі дорожать репутацією і мають багато похвальних відгуків від батьків усього світу. Американські іграшки проходять низку спеціальних тестів, котрі дозволяють їх безпечне використання дітьми. Цей жорсткий контроль дозволяє забезпечити високу якісь кожного виробу.

• Вік. Варто врахувати, що невеличкі моделі призначені для діток від 3 років. Менші малюки можуть проковтнути чи вдихнути крихітні деталі, тому їм краще гратись великими неважкими фігурками, машинками, ляльками. Серед старших діток популярні іграшки у вигляді треків з машинками, ляльок з комплектом одягу чи аксесуарів, наборів у вигляді маленької кухні. З ними можна моделювати різні сценарії, проводити змагання і робити гру більш цікавою. Меншим діткам сподобаються кольорові великі іграшки зі звуковими ефектами.

Інтернет-магазин Pink Panda пропонує купити іграшки для хлопчиків та дівчаток від всесвітньо відомих виробників. Стабільно висока якість товарів і орієнтація на всебічний розвиток малюків зробила ці компанії фаворитами серед матусь і татусів по всьому світу. Тепер дешево іграшки можна купити і в Україні. Продукція відомих брендів уже знаходиться на складі нашого магазину і готова вирушити до малюка в Київ, Львів чи Тернопіль.

Сортування:
Вгору